Anadolu Isuzu’dan iki yeni otobüs

 

Anadolu Isuzu bu yıl, ‘Dahası Var’ diyerek yola çıktı ve 9.5 metre segmentindeki yeni coach otobüsü VISIGO’yu ve yenilenen NOVO küçük otobüs serisini 30 Nisan 2013 tarihinde İstanbul Hilton Convention Center’ da düzenlediği lansman ile göz önüne çıkardı.

Anadolu Isuzu’nun otobüslerinden; turizm sektöründen gelecek talebi karşılamaya yönelik VISIGO, sektörün yeni oyuncusu olarak pazarda yerini alıyor. Daha estetik ve daha göz alıcı yeni görüntüsünün yanı sıra, güçlendirilmiş teknik özellik ve donanımlarıyla geliştirilen NOVO küçük otobüs serisi ile de Anadolu Isuzu, müşterilerinin yolculukları daha güvenli hale getirmeyi hedefliyor.

Anadolu Isuzu’dan yeni konfor ikonu

VISIGO, segmentindeki tüm otobüslerden farklı olarak, ön tavanda standart olarak yer alan panoramik tavan camıyla yolcuların daha aydınlık ve ferah bir yolculuk yapmasına olanak sağlıyor. Her koşulda otomatik açılıp kapanabilen perdesiyle içeriye gelen ışığın istenen şekilde ayarlanmasına olanak tanıyor. Tam otomatik iklimlendirme (ısıtma ve soğutma) sistemini standart olarak sunan VISIGO’nun, 28,4 kw klima kapasitesi ve 38.270 kcal/ h ısıtma kapasitesi bulunuyor.

Müşterilerin isteğine uygun 35+1, 37+1 ve 39+1 oturma opsiyonlarına sahip VISIGO, 250 litrelik yakıt tankı kapasitesine sahip. Ergonomik sürücü torpidosu, rezistanslı ve otomatik sürücü penceresi, ledli gündüz sürüş farları, ısıtmalı ve elektrik kontrollü aynaları ve sürücü kliması bulunan VISIGO’nun kalbinde ise 204 beygirgüç üreten 5193 cc hacimli Euro 5-EEV (Geliştirilmiş Çevre Dostu Araç)motor yer alıyor.

NOVO’larda güvenlik arttı

Yeni ön tasarımı ve daha orantılı görünümü ile NOVO otobüsleri, aerodinamik ve modern çizgileri ile göze çarpıyor. Estetik görünümü daha da ön plana çıkan NOVO serisi, sadece dış dizaynı ile değil iç dizaynıyla da daha yenilikçi bir yapıya bürünüyor.

NOVO, tüm seride standart olarak kullanılan ön ve arka disk fren sistemiyle güvenliği daha da üst seviyeye taşıyor. Yekpare-füme renkli yan camları, standart sis ve gündüz farları, boynuz tipi yeni yan aynalarıyla güvenli bir sürüş imkanı sağlıyor.

Ön ve arka kapılarında güvenlik özelliklerinin de arttırıldığı NOVO Serisinde kapı kilitleme sistemi ve ön ve arka kapı uzaktan kumanda sistemi standart olarak sunuluyor.

NOVO serisinin en donanımlı modeli olan NOVO ULTRA, 190 beygirlik motoru, standart çift camı ve elektrikli sürücü camı ile görücüye çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz