Altın Örümcek’ler sahiplerini buldu

0

Altın Örümcekler sahiplerini buldu

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 34 kategoride ödüller dağıtıldı. Bu yılki yarışmada 2011 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeleri ödüllendirildi. Törende Türk Hava Yolları www.turkishairlines.com web sitesi ile E-Ticaret ve Turizm-Seyahat kategorilerinde iki ayrı ödül alırken, Garanti Bankası www.garanti.com.tr  ile Bankacılık ve Finans kategorisinde,  www.emlakkonut.com.tr  ile Emlak Konut Gayrimenkul Kamu Kurumu kategorisinde, www.teb.com.tr ile Türk Ekonomi Bankası İnternet Bankacılığı kategorisinde ödüle layık görüldü. Vakko www.vakko.com sitesi ile Kurumsal Web Sitesi kategorinde ödül alırken Frito Lay Türkiye www.doritosakademi.com ile Mikrosite, http://muze.sabanciuniv.edu web sitesi ile Sabancı Müzesi Etkinlik – Kültür Sanat kategorisinde ödül kazandı. Doğuş Yayın Grubu dört ayrı kategoride ödül kazanarak en çok ödül alan kurum oldu.

İnternet dünyası ve bilişim sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren coşkulu gecenin sunuculuğunu Cem Davran yaptı. Ünlü Siteleri kategorisinde Altın

Örümcek Ödülü’nü www.manga.web.tr  ile Manga alırken, Model müzik grubu gecenin sonunda verdiği konserle törene katılanlara müzik ziyafeti yaşattı.

OTOMOTİVDE ÖDÜL FİAT KIZLARINA GİTTİ

Fiat’ın dijital takvim projesi, www.2012fiattakvimi.com, otomotiv kategorisinde yılın en iyisi ödülünü kazandı.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here