Altın kaplı bir aracım olsun dediniz mi?

0

Altın kaplama otomobilini

internetten satışa çıkardı

 Adapazarı’nda araç giydirme ve kaplama işi ile uğraşan Hasan Kara, altın kaplama yaptığı Hyundai marka otomobilini internette satışa çıkardı. Liste fiyatı 54 bin TL olan araç için 80 bin TL isteniyor.

Adapazarı’nda yaşayan Hasan Kara, altın kaplama yaptığı otomobilini internette satışa çıkardı. 2012 model Hyundai Elantra otomobilinin kaplamasız fiyatının 54 bin TL olduğunu söyleyen Kara’nın araç için istediği fiyat ise 80 bin TL.

Araç giydirme ve kaplama işi ile uğraştığını ve işyerinin reklamını yapmak amacıyla kendi otomobilini altın alaşımlı malzeme ile kapladığını belirten Hasan Kara, “Kaplama malzemesini Almanya’dan getirdik ve tüm otomobili kaplamak yaklaşık bir haftamızı aldı. Orijinal rengi bronz-metalik gri olan aracı görenler dönüp bir daha bakıyor. Yolda giderken durdurup fotoğraf çektirmek isteyenler ya da nerede yaptırdığımı soranlar oluyor. Araç bu haliyle liste satış fiyatından 26 bin TL daha pahalı. Ama sahibinden.com'daki ilandan sonra aracı satın almak isteyenler de oldu” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here