Ahbap Derneği, ihtiyaç sahiplerine Corolla Hybrid ile ulaşacak

Toyota Türkiye, yeni Hilux 2020 Pick-up modelinin reklam filminde; Haluk Levent – Tek Geçerim şarkısını kullanmasının üzerine AHBAP Derneği’ne Toyota Corolla Hybrid teslim etti.

Toyota, Türkiye’de yardımseverliği ile bilinen sanatçı ve gönüllü kuruluşu AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent’ten şarkıyı kullanabilmeleri için izin istedikten sonra; “Ne istersiniz?” sorusunu yöneltiyor.

Levent ise “Ahbap derneği için bir Toyota!” yanıtını veriyor.

Haluk Levent’in isteğine yanıt veren Toyota ekibi de; “Yarın araba sizde” cevabını vererek, ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için kullanılacak olan Toyota Corolla Hybrid modelini AHBAP derneğine teslim etti.

İşin emeği, hakkı, özü, telifi… nedir? Elbette bilinmez. Bildiğimiz tek şey; karşılıklı olarak yapılan bu jestin sonucunda “koşulsuz-şartsız iyilik” yapılacak olması.

Ahbap Derneği, ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz