Ağır vasıta filolarına online çözümler

Goodyear’ın FleetFirst müşteri destek programları, 20’den fazla Avrupa ülkesinde 200 bini aşkın sayıda kamyona hizmet veriyor. Yakıt ekonomisinin optimize edilmesi ve lastik ömrünün uzamasının yanı sıra etkili bakım ve süratli yol yardımı ile duruş süresinin azalmasını sağlıyor.

Goodyear'ın, filo ve bayi arasındaki en üst kalitedeki profesyonel işbirliğini sağlayan Fleet Online Solutions uygulamasının, ürünlerin teknik analizler ile ilgili fazıolan Mobil Teknik Değerlendirme (FOS Mobile Techincal Evaluation) hizmeti, Haziran ayının başı itibarı ile Türkiye’de de hayata geçti.

Goodyear Ticari Lastikler Pazarlama Müdürü Faruk Uslu, “Filoların lastiklerini seçerken mümkün olan en iyi tercihlerde bulunmalarına yardımcı olmak ve bu lastiklerin ömürleri süresince optimum performans göstermesini sağlamak istiyoruz. Goodyear FleetFirst programlarımız bunu sağlıyor” şeklinde konuştu.

Goodyear Filo Satış Müdürü Can Okyay ise şunları ekledi: “Bu program sayesindemüşterilerimize; filolarında bulunan ve olması gereken değerden daha düşük olan lastikler hakkında bilgi, adetsel olarak filolarındaki en güncel lastik diş derinliği dağılımları, seçililastiğin rakiplerle karşılaştırmalı kilometre performansı ve yapılanprojeksiyonlar ile son ziyarete ve çalışmaya dair genel durum raporu gibiverileri en doğru şekildeki ölçümlerle hızlı bir şekilde sunulabilmekteyiz”.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz