Adanalı kadınlara baktı, 6 parmaklıları balkona gönderdi

2010 yılından itibaren yeniden yükseliş trendine giren TEMSA- Adana’daki fabrikasında üretimden sosyal yaşama bir çok değişiklik yapıyor. Temsa yönetimi, 1700 kişinin çalıştığı fabrikasında son olarak “6. parmağı” ortadan zenci porn kaldırdı. Bu sayede 150’ye yakın çalışanını bir nevi kanserden kurtardı.

Olayın öyküsünü geçtiğimiz hafta 600 otobüs yatırımcısını Adana’da ağırlayan Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Adana’nın “en iyi kebapçısı” diye tanımladığı Onur Kebap Evi’nde anlattı.

Dinçer Çelik, Adanada anneler artık kocalarına evde sigara içirmemeye ve onları balkona çıkarmaya başlamış. Sigara içenlere artık hayat Adana’da bile zorlaşıyor. Biz de madem anneler evde içirmiyor, biz de çalışma evimizde sigara içmeyi balkona atalım dedik. Günde biri yemek için 3 mola hakkı olan işçilerin sigara içmekte istekli olanları için fabrikanın neredeyse 1 km uzağında sigara içme alanı oluşturduk. İçmek isteyen oraya gidip-içebiliyor seks hikayeleri artık. Bu sayede 1 yılda 150’ye yakın çalışanımız sigarayı bıraktı. Yönetimde ise iki arkadaşımız kaldı sigara içen. Onlardan da yakında bırakmalarını bekliyoruz.”

Genel Müdür Çelik, sigaranın bir elin 6. parmağı olarak adlandırıldığı Adana’da “Molalarda bile insanların birbirine sigara ikramıyla vakit geçirdiklerini ve sigaraya teşvik ettiklerini gördük. Yeni uygulama ile 6. parmağı kaldırdık. Kimse kimseye sigara ikram edecek zaman bile bulamıyor. İçenler kendileri içmeye bakıyor” dedi.

ABD’nin 4. büyük otobüsçüsü oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz