85 bin euroya mobil ofis

85 bin Euro’luk Mobil Ofis 

Özellikle İstanbul'da artık dayanılmaz boyutlara varan ve Başbakan Erdoğan'dan Tv kanallarındaki açık oturumlara kadar milyonlarca insanın gündemine gelen traiğe Eskişehir'den çözüm önerisi. Biraz masraflı (85 bin euro) bir çözüm olarak belki bir bilke bir elin parmakları kadar kişinin tercih edeceği bu çözüm mobil ofis olarak adlandırılıyor.

Sahibinden.com'da satışa çıkarılan TURKAR Otak 4×4 Mobil Ofis Arazi Aracı, motor özellikleri ve özel iç donanımıyla dikkat çekiyor.

Mobil ofis aracı olarak tasarlanan karavan, lüks oturma alanından, toplantı masasına, jeneratörden güneş panelleri enerji sistemine ve güvenlik uygulamalarına kadar kullanıcılarının bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edildi. 

 

Bir işyerinin gereksindiği tüm özellikleri barındıran Türkiye’nin ilk ve tek 4×4 arazi aracı yüzde 100 yerli üretim ve sahibinden.com’da 85 bin Euro etiketle satılıyor.

 

4×4 Mobil Ofis Arazi Aracı ilanına http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-turkar-otak-4×4-mobil-ofis-araci-139794063/detay linkinden ulaşılabiliyor.

 

 

Türkiyenin İlk ve Tek 4×4 Arazi Aracı TURKAR dan Mobil Ofis Aracı OTAK ;

İster zor arazi koşullarında bulunan şantiyelerinizde,ister ailenizle güzel bir hafta sonu geçirmek istediğinizde, ister arkadaşlarınızla yapacağınız av partilerinde keyif ve konforu bir arada yaşabileceğiniz her türlü zorlu arazi şartlarında güvenle kullanabileceğiniz TURKAR OTAK 4×4 Mobil Ofis Arazi Aracı;

 

Jeneratör (sessiz ev tipi)

Harici elektrik şebeke bağlantısı

Aracın 4 tarafında kamera ve alarm sistemi

Klima

Uydu anteni

Isıtma sistemi (webosta)

Güneş panelli enerji sistemi

WC – Duş

Temiz ve kirli su depoları

Mutfak (Set üstü ocak, mini buzdolabı, aspiratör, kahve makinası, dolaplar)

Hidrolik dengeleme sistemi (Bozuk ve eğimli arazide aracı düz durumda tutarak konaklama imkanı)

Sunroof

Ön ve arka çeki makaraları

Otomatik açılır-kapanır merdiven

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz