81 bin TL’lik Transporter’a Comfortline seçenek

Dinamik dış tasarım detaylarının yanında güvenlik donanımları da standart Transporter’dan yüksek olan Comfortline donanım seçeneği Türkiye’de satışa çıktı. Gövde renginde ön ve arka tamponların yanı sıra, kapı kolu ve yan aynalarda yapılan değişimlerin dikkat çektiği araçta, karartılmış arka camlar, vakumlu kayar kapı ve 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar da ilk bakışta göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

Transporter yollarda

Transporter’da standart olan “‘Yorgunluk Tespit Sistemi’ ve “İkincil çarpışma önleme asistanı”nın yanı sıra Comfortline paketinde de bulunan “Far ve görüş paketi” kapsamında otomatik yanan farlar, otomatik kararan iç dikiz aynası, eve geliş – evden çıkış aydınlatma asistanı, yağmur sensörü gibi güvenlik sistemleri de ek olarak sunuluyor. Yeni Transporter Comfortline’da köşe aydınlatmalı ön sis farlar ve arka park sensörü de gibi güvenlik ve konforu arttırıyor.

Camlı Van ve City Van gövde seçenekleri ve 102 ve 140 HP güç üreten 2.0 TDI motor seçenekleri ile satışa sunulan Yeni Transporter Comfortline’a, 81 bin 670 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz