4 yıl 100.000 km garanti kampanyası devam ediyor

4 yıl 100.000 km garanti kampanyası devam ediyor

Ekim ayı kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Ford, ay boyunca daha önce devreye aldığı 4 Yıl 100.000 km garanti kampanyasını devam ettireceğini açıkladı.

“Her Şey Dahil Finnans Paketi” ile F-Kasko satın alan Ford müşterilerine Focus, Fiesta, Mondeo, C-Max ve Kuga modellerinde Titanium ve Selective serileri için 24 bin TL., 20 ay, yüzde 0 faiz, diğer seriler içinse 24 bin TL., 20 ay, yüzde 0,99 faiz kampanyası uygulanıyor. Ekim ayında peşin alımı tercih edecek Ford müşterileri de unutulmuyor. Mondeo Titanium modellerinde yüzde 2, Focus, C-MAX ve Kuga Titanium ve Selective modellerinde yüzde 3 peşin alım indirimi, Fiesta Titanium modellerde ise X paket hediyesi sunuluyor.

Mondeo, C-MAX, Kuga modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.500 TL indirim de Ford müşterilerini bekliyor.

Ford, Temmuz ayında devreye aldığı “Mavi Plan” finansman modelinde Ekim ayında da müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. “Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX’e 899 TL ve Mondeo’ya 1.299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford’un Değerli Geri Alım Garantisi’nden oluşuyor. Her 2 yılda bir yeni bir Ford sahibi olma imkânı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan’ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

Ticarilerde de kampanya mevcut

Ford Ranger modelini Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko satın alan müşteriler için 36 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faiz seçeneği bulunuyor. Yeni Ranger’da peşin alımlarda ise 4×2 manuel şanzımanlı modelleri tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 6 bin TL, Wildtrak donanımı hariç diğer tüm Ranger modelleri ise 3 bin TL indirimle satışa sunuluyor. Tüm ticari araç modellerinde 3 yıl sınırsız km garanti uygulaması Ekim ayında da devam ediyor. Ford Connect ve Transit minibüs modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile FKasko alan Ford müşterileri 28 bin TL, 24 ay, yüzde 0 faiz kampanyasından faydalanırken, Transit Koltuksuz Minibüs modeli hariç diğer tüm ticari modellere de 24 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasıyla sahip olabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz