4 lastik alana 300 TL bakım hediye ediyor

0
12

Michelin lastik kampanyası 15 Şubat – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli özel bir fırsat sunuyor. Buna göre 30 Haziran’a kadar Michelin yetkili bayiilerinden lastik satın alan müşterilere 300 TL’ye varan araç bakım ve servis sağlanacak.

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans” stratejisiyle hareket eden Michelin; kampanya kapsamında 30 Haziran 2019 tarihine kadar tek seferde dört adet ve üzeri binek,; 4×4 veya hafif ticari araç için seçili yaz lastiklerinden alan müşterilerine araç bakım ve servis hizmetlerinde indirim fırsatı sunuyor.

Müşterilere kampanyaya katılan Michelin yetkili bayilerinden; 15 Şubat – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde dört adet ve üzeri 15” binek; 4×4 ve hafif ticari araç yaz lastiği satın aldıklarında verilecek hediye kart ile 200 TL’lik araç bakım ve servis indirimi sağlanacak.

16 inç ve üstü Michelin marka binek, 4×4 ve hafif ticari araç yaz lastiği satın alımlarında ise; 300 TL değerinde araç ve servis bakım indirimi sunuluyor.

Bakım kapsamında neler var?

Kampanyaya katılan müşteriler rot-balans ayarı, sökme-takma, montaj; ön-arka lastik değişimi, lastik oteli, nitrojen gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi; fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi; ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi, cam tamiri gibi araç bakım hizmetlerinden faydalanabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here