Başlıyor-Motosiklet Fuarı Motobike bilet fiyatları

Artırılan vergilerle, kur yükselişleriyle, “Ölümcül söylemlerle” beli kırılmaya çalışsa da Türkiye’de motosiklet halen varlığını sürdürüyor. 135 bin adetlere kadar gerileyen yıllık satışlarıyla direnmeye çalışan Türkiye motosiklet ve bisiklet dünyası, 10. kez bir araya gelecek. 2018 Motobike İstanbul, 22 -25 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi salonlarında kapılarını 10. kez motosiklet severlere açmaya hazırlanıyor.

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen fuarın biletleri Biletix üzerinden satışa çıktı.


Şubat 2017’de toplam 265 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 103,371 ziyaretçi ile buluştuğu Motobike Istanbul 10. yılında her zamankinden çok daha renkli ve heyecanlı geçmesi bekleniyor.


“Trafikte biz bir aileyiz”

Motobike Istanbul’un ana destekçilerinden MOTED ’in trafikte yol güvenliğinin arttırılmasına dikkat çekmek için hazırladığı “Trafikte biz bir aileyiz” kampanyası da fuarın öne çıkacak bir teması olacak.

Motobike Istanbul için Aytemiz desteği

Dünyanın önde gelen markalarının en yeni modelleri ile buluşacak olan motosiklet kullanıcıları, fuarın ana sponsoru olan Aytemiz’in hizmetleri hakkında da bilgi alabilecek. Motosiklet kullanıcılarının güvenli ve konforlu akaryakıt alışverişi yapmasını sağlayan “Motorcu dostu istasyon” projesini hayata geçiren Aytemiz, fuar süresince motosiklet kullanıcılarına avantajlar sunacak.

En yeni motosiklet modellerini en güzel mankenler tanıtacak.

Motobike İstanbul 2018 yeni katılımcılarla büyüdü

Yaşam tarzı haline gelmiş motosiklet markalarından Harley Davidson ve son yıllarda macera tutkunları tarafından hayranlıkla izlenen BETA gibi yeni katılımcılar da bu sene fuarda yerlerini aldı. Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul ise bu sene Motobike Istanbul’a sponsor olarak fuar ziyaretçilerine özel aktiviteler hazırlayacak.

Fuar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma imkanı bulacak.

Özel şovlar yapılacak

Gösteri alanında ise Rok Bagoros ve Birkan Polat motosiklet gösterileri ile ziyaretçilere yine heyecan dolu anlar yaşatacaklar. Ayrıca, ödüllü “gymkhana” yarışları da dört gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını bekliyor.

Biletini erken alan ucuza alacak

Motobike Istanbul bilet satışında erken dönem indirimli fiyat avantajı devam ediyor. Bu yıl yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri fuar biletleri %50 indirimli olarak satışa sunuldu.

Ziyaretçiler satın aldıkları her biletle, 10. yıla özel sürpriz hediyeler kazanma fırsatını da yakalayacak. 

EICMA 2017 güzelleri

Motobike 2018: Honda’nın yeni model atağı başlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz