2017 Filo Ticari Araç Ödülü Ducato’nun oldu

Fiat Ducato'ya İngiltere'den ödül

“2017 Yılının Filo Vanı Ödülü” Fiat’ın modelinin oldu

İngiltere’de gerçekleştirilen Motor Transport Ödülleri kapsamında, ‘2017 Yılının Filo Vanı Ödülü’nü müzesine götürdü. Londra’da gerçekleştirilen etkinlikte ödüllendirilen, Fiat Professional’ın amiral gemisi Ducato, 50 kişilik jüri tarafından detaylı bir şekilde değerlendirildi.

Farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmet ve çözümleri ile bu ödüle layık görülen Ducato, 10 binden fazla farklı model varyasyonu sayesinde jüri üyeleri tarafından “profesyonel olmak için doğmuş” övgüsü aldı.

Ducato 80 ükede satışta

Bundan 36 yıl önce, ilk kez pazara sunulduğunda önden çekişli sürüş dinamikleri, motoru ve yükleme kapasitesi ile hafif ticari araç pazarında fırtına estiren Ducato tarihi boyunca boyunca başarısını korudu.

Kare ve kompakt bir şekle sahip yük bölmesi, çok amaçlı gövde tipleri ve otomobil benzeri sürüş tarzıyla Avrupa pazarında en çok satan hafif ticari araç oldu.

2017 yılının ilk 6 ayında hafif ticari araç pazarında yüzde 8’lik pazar payına ulaşan Ducato, Avrupa pazarında yüzde 18 büyüme gösteren Fiat Professional‘ın gelişiminde büyük pay sahibi olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz