2016 otomotivin kazananları belli oluyor

2016'nın otomotivde kazananları

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin Satış ve İletişim Ödülleri’nin yedincisi için geri sayım sürüyor. ODD Gladyatörleri 2016’da toplam 19 dalda ödüller 5 Ocak Perşembe akşamı The Grand Tarabya Otel’de sahiplerini bulacak.

Otomotivin “En”lerinin belirleneceği 2016 Gladyatörleri Ödül Gecesi, bu yıl da güçlü bir rekabete sahne olacak. 

Seçimler için halk oylaması da yapılıyor. 3 Ekim tarihinde başlayan halk oylaması 30 Aralık akşamı sona erecek.
Oylamaya katılanlar Milli Piyango çekilişiyle 1 adet LG H850 G5 Cep telefonu, 2 adet Sony PS4 500GB Konsol, 2 adet Canon EOS 1200D18-55DC kamera ve 1 adet JBL XTREME Bluetooth hoparlörden birini kazanma şansı elde edecekler.

Final 5 Ocak 2017’de

5 Ocak 2017 gecesi The Grand Tarabya Otel’de gerçekleşecek olan 2016 Gladyatörleri Ödül Gecesinde jüri, iletişim dalında adaylar arasından ödül kazanan markaları canlı olarak gecede belirleyecek.

İletişim ödülleri birincileri halk oylamasına açık kategorilerde belirlenen ilk 5 çalışma arasından, halk oylamasına katılmayan kategorilerde ise tüm çalışmalar arasından iletişim ve pazarlama alanında uzman akademisyenlerden oluşan profesyonel jüri üyelerinin değerlendirmesiyle belirleniyor.

Toplam 19 dalda ayrı rekabet

Satış Ödülleri kategorisinde,
“En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası”,
“En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli”,
“En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası”,
“En Çok Satılan Otomobil Markası”,
“En Çok Satılan Otomobil Modeli”,
“En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası” ve
“En Çok Satılan Marka (Otomobil+Hafif Ticari Araç)”
belirlenecek.

“Satış Ödülleri” kategorilerinde birinciler, ODD veri tabanına işlenen yıllık satış adetlerine göre belirlenecek.

İletişim Ödülleri kategorisinde ise “Yılın TV Uygulaması”, “Yılın Gazete Uygulaması”, “Yılın Dergi Uygulaması”, “Yılın Radyo Uygulaması”, “Yılın Outdoor Uygulaması”, “Yılın Dijital ve Sosyal Medya Uygulaması”, “Yılın PR/Etkinlik Uygulaması”, “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi”, “Yılın Entegre İletişim Kampanyası”, “Yılın Basın Lansmanı” seçilecek. Bu ödüllerin yanı sıra gecede “Jüri Özel Ödülü” ve Vodafone tarafından belirlenecek “Yılın En Dijital Markası” Ödülü de sahiplerini bulacak.

“Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi”, “Yılın PR/Etkinlik Uygulaması”, “Yılın Entegre İletişim Kampanyası” ve “Yılın Basın Lansmanı” kategorileri halk oylaması dışında değerlendirilecek.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz