130 bin liralık Nissan Juke Türkiye yollarında…

 

Nissan Juke modeline sporcu versiyon Nismo Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkıyor. 

Juke Nismo, DIGT direkt enjeksiyonlu turbo şarj motoru ile 200 beygirlik bir güç ve 250 Nm tork üretiyor.

Nissan markasının ezber bozan kimliğinin yansıması olan Juke Nismo, Avrupa’da satışa sunulan ilk Nismo modeli oldu. Performansın ve sürüş zevkine yönelik ayrıntıların uyum içinde yeniden tasarlandığı Juke Nismo, süet spor koltukları, vites topuzu ve direksiyon simidi ile de iç tasarımında da ruhunu ortaya koyuyor. Juke Nismo’nun İnci Beyazı, Kristal Siyahı ve Elmas Grisi dış renk seçenekleri bulunuyor.

Modifiye edilmiş ön ızgara, hava akımını kontrol edebilen arka spoiler, ön ve arka tamponların daha alçak oluşu yüksek hızlarda dahi aracın yer ile olan temasını kesmeden Juke Nismo'ya sportif bir sürüş performansı kazandırıyor.

  

Nissan Juke Nismo 4×2 ve 4×4 motor seçenekleri var

Nissan Juke Nismo, 4×2 ve 4×4 motor seçenekleriyle tutkunlarını bekliyor. 4×4 versiyonunda, ileri teknoloji Xtronic CVT Manuel Modlu Otomatik şanzımanını standart bulunurken, aynı zamanda manuel vites seçim imkanı da sunuyor. Yenilikçi All Mode 4×4-i ile daha iyi bir akselerasyon ve yol tutuşu sağlarken, ön ve arka akslara gücü eşit olarak dağıtarak viraj kabiliyetini üst seviyelere taşıyor.

Juke Nismo’nun 4×2 versiyonu 0’dan 100 km hıza 7,8 saniyede çıkarken, ulaştığı maksimum hız seviyesi 215 km oluyor. 4×4 versiyonunda ise 0’dan 100 km hıza 8,2 saniyede çıkarken, maksimum hız seviyesi de 200 km’ye çıkabiliyor.

Nissan Juke Nismo 4×2 MT versiyonu 98.900 TL, 4×4 Otomatik versiyonu ise 129.900 TL’lik tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile spor otomobil meraklılarını bekliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz