100 TL peşinatla Toyota fırsatına kasımda da devam

 

 

Yılın son iki ayına girildiği bugün, yeni kampanyalar da açıklanmaya başladı.

Geçen ayın en etkili kampanyarından birine imza atan Toyota Türkiye, aynı kampanyayı kasım ayında da devam kararı aldı. İlk haftasında 10 bine yakın başvurunun yapıldığı 100 TL peşinle Toyota kampanyası kasım sonuna kadar uygulamada kalacak.

Kampanyanın kredi tutarı ve faiz oranları günün koşullarına göre düzenleniyor.

Toyota Finans Sistemi ile 100TL peşinat ödeyecek ve isterlerse kalan ödemelerini 2014 yılının mayıs ayından itibaren eşit taksitlerle yapabilecekler. Bunun dışında hiçbir ara ödeme veya balon ödemede de bulunmayacaklar. İlgili kredi Toyota Finans sisteminin anlaşmalı olduğu finans kuruluşlarından kullanılabilecek.

 

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş’nin anlaşmalı finans kuruluşları ile birlikte yürüttüğü çözüm sistemi olan Toyota Finans tarafından sunulan 100 TL peşinat ve 5 ay taksit erteleme seçenekli kredi imkanından yararlanılması, Toyota Finans’ın anlaşmalı kredi kuruluşlarının kredi kullandırmaya ilişkin kesin onay vermesine ve kredi başvurusunun nihai değerlendirme sonucuna tabidir.

Kredi kuruluşlarının, kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir. 5 ay taksit erteleme seçeneği sabit taksitli kredilere özgü olup, balon ödemeli kredilerde uygulanmamaktadır. 

Aracın plaka, bandrol, ruhsat ve trafik sigortası bedelleri ve kredinin dosya masrafı, araç tesliminden önce müşteriden nakden tahsil edilir. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz