10 günlük indirim

C3, C4 Cactus, C-Elysée modellerinde çok özel fırsatlarla 20.000 TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faizli kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca C4 Cactus’ün Shine versiyonunda Cam Tavan opsiyonu hediye olarak sunulmaya devam ediliyor.

Citroën, Haziran ayına özel yüzde 0,89 oranındaki faiz kampanyasına ek olarak ayın son çeyreğinde geçerli “Avantaj Günleri” kampanyası başlattı.

18-28 Haziran tarihleri arasında tüm Citroën bayilerinde geçerli kampanya kapsamında, binek otomobillerde anahtar teslimde 3.420 TL’ye, ticari modellerde ise 4.070 TL’ye varan indirimler yapılıyor.

CİTROEN ALMAK HAZİRANDA DAHA KOLAY

Haziran ayı süresinde;

Citroën Berlingo Panelvan ve Berlingo Combi için 25.000 TL’ye 25 ay yüzde 0,89,
Nemo Panelvan ve Nemo Combi modellerinde 20.000 TL’ye 20 ay yüzde 0,89 ile;
Citroën binek modeller C3, C4 Cactus ve C-Elysée de ise 20.000 TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faizli kredi kampanyası da devam ediyor.

BİNEK CİTROEN’LERDE SICAK İNDİRİM
Yazın Citroën sahibi olmak isteyenlere özel olarak sunulan kampanya kapsamında anahtar teslimlerde

  • C3 modeli için 3.420 TL,
  • C4 Picasso ve
  • C4 Cactus’ün ve tüm versiyonlarında,
  • C-Elysee modelinin 1.6 HDi Exclusive versiyonunda 2.570 TL’lik

indirim fırsatı sunuluyor.

Citroën’in, ticari araç segmentindeki önde gelen modellerinden Nemo Combi’nin “Vizyon” versiyonu için anahtar teslimde 2.035 TL indirim sunulurken; Berlingo Maxi Van versiyonu için anahtar teslimde 3.070 TL, Berlingo Combi modelinin tüm versiyonları için ise yine anahtar teslimde 4.070 TL indirim avantajı sağlanıyor.

CITROEN C3’ÜN BELLİ BAŞLI ÖZELLİKLERİ

1.2 PureTech 82 HP’lik benzinli motoru, ETG otomatik şanzımanı ve 3.94 metrelik uzunluğuyla yollarda yer alıyor. Citroën C3, 10.2’lik dönüş çapıyla da şehir içi kullanımda kıvraklık ve işlevsellik sağlıyor.

CITROEN C4 CACTUS ŞIK BİR BAVUL GİBİ

Tüm araç fonksiyonlarını tek noktadan yönetebilme kolaylığı sağlayan 7’’ dokunmatik ekranı, kanepe görünümlü geniş ön koltukları ve tavana yerleştirilen yolcu hava yastığı (Airbag in Roof teknolojisi) sayesinde daha geniş oturma alanı sunuyor.
C4 Cactus’ün şık bir valizi andıran Top Box torpido gözü, dikkat çekiyor.
Yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavan sayesinde, aracın içine devamlı filtrelenmiş bir ışık girişi sağlanıyor. Filtrelenmiş koruması sayesinde panoramik cam tavan yazın yolcularını UV ışınlarından koruyor ve sıcaklığı asgariye indiriyor. Kışın ise üst düzey termik izolasyonu sayesinde sıcaklığın korunmasını sağlıyor.

CİTROEN’İN HALK OTOMOBİLİ C-ELYSEE

C-Elysée’nin 3 silindirli 1.2 PureTech ETG5 motora sahip Confort ve Attraction benzinli versiyonunun yanı sıra tasarruf özellikleriyle öne çıkan 4 silindirli 1.6 HDi 92 HP gücündeki motora sahip Confort ve Exclusive modelleri de kampanyada yer alıyor.

HAFİF TİCARİDE CITROEN’İN TEMSİLCİSİ BERLİNGO

Yeni ön yüzü ile birlikte yeniden konumlandırılmış LED’li gündüz farlarına, yeni bir radyatör ızgarasına ve ön tampona kavuşan Berlingo, segmentinde fark yaratıyor. Berlingo Maxi Panelvan, optimum ve uyumlu boyutları sayesinde her ihtiyacınızı karşılıyor. Geniş yan sürgülü kapısı ve asimetrik 180° açılabilir asimetrik arka yük kapısı sayesinde optimum bir yükleme hacmi sağlıyor. Berlingo Combi, ön tarafta, aracın genişliği boyunca uzanan tavan rafı büyük bir eşya saklama hacmi sağlıyor. Arkada, kabinden erişilen tavan bagajı, 60 litrelik ek eşya saklama kapasitesi sunuyor.

Citroën Nemo Combi:

MP3 uyumlu araç radyosu ve CD oynatıcısı, bluetooth telefon kiti, arka park sensörü ve yarı entegre navigasyon gibi birçok konfor özelliği, sürüş yardım ve güvenlik sistemleri ile donatılan Citroën Nemo Combi HDi 75 dizel motora sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz