Spectre’nin yıldızına Türk talip

0

En ünlü casusluk filmlerinden James Bond’un son etabı Spectre için özel üretilen Aston Martin DB10, 18 Şubat’ta İngiltere’de açık artırmaya çıkacak.

Açık artırmadan elde edilecek gelir Médecins San Frontières vakfına bağışlanacak.

Bond filmleriyle özdeşleşen ve yarım yüzyılı aşkın süredir devam eden işbirliğini kutlayan lüks İngiliz markası Aston Martin, Spectre filmi için özel olarak ürettiği 10 adet DB10 modelinin sonuncusunu 18 Şubat 2016 tarihinde Londra’da düzenlenecek açık artırmaya çıkarıyor.
Filmin çekimleri sırasında kullanılamaz hale gelen DB10 modellerinin sonuncusu olan aracın ihalesine bir Türk koleksiyonerin de katılacağı öğrenildi.

1 milyon Pounddan (4.3 milyon TL) başlayacak ihaleden elde edilen gelirin bağışlanacağı Médecins San Frontières vakfı; ihtiyacı olan her insanın, ulusal sınırlardan bağımsız olarak; ırk, din, mezhep veya politik mensubiyet ayrımı gözetmeksizin sağlık hizmetlerinden yararlanma hakkı olduğuna inanan ve 1971’den çalışmalar yürüten bir sivil toplum kuruluşu.

ÖZEL DAVETLİLER KATILABİLİYOR

Dünyanın dört bir yanından sadece özel davetlilerin katılacağı açık artırmada Türkiye’den adı sır gibi saklanan bir koleksiyoner de bulunuyor.
Aston Martin Türkiye distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya’nın da katılacağı açık artırmanın sonucu tüm dünyada da heyecanla bekleniyor.

Türk koleksiyonerin

olacak mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here