Qashqai alana bu ay MTV yok: 3 yılda 2 bin TL cepte kalacak

0

Sıfır faizli kredilerin başrolde olduğu aralık ayı kampanyalarında Nissan Türkiye’den farklı bir hamle geldi. 2 yıl içinde 2 bin liranın üzerinde etkisi olacak bu kampanyada Nissan, aralık sonuna kadar Nissan marka araç alanların MTV’sini üstleniyor.

SUV segmentinin en çok satan markası olan Nissan ayrıca, tüm binek modellerinde 4 bin TL’ye varan indirim yaparken yeni Qashqai ve yeni X-Trail modellerinde sıfır faizli 40 bin TL tutarında kredi kullandırıyor.

Motorlu taşıtlar vergisi kampanyası başlatan Nissan, Aralık boyunca satın alınan tüm binek modellerin Aralık 2017 motorlu taşıtlar vergisini üstleniyor.

Ocak 2018’de yürürlüğe girecek yeni MTV sistemi öncesinde otomobil satın alanlar Aralık MTV’sini ödemeyerek avantaj sağladığı gibi yeni düzenlemeye de tabi olmayacaklar. Örneğin, 1.6 dCi dizel motorlu bir Qashqai satın alan müşteri Aralık ayında satın alındığında ortalama 3 yıllık kullanım sonunda 2.071 TL’ye kadar ek avantaj sağlamış olacak.

Nissan X-Trail alacaklar 40 bin lira rediden 0 faizle yararlanabiliyor.

Nissan’dan SUV alacaklara kredi

X-trail ve Qashqai için sıfır faizli 40 bin TL finansman desteği sunuyor. Ayrıca müşteriler yeni Qashqai için lansmana özel sunulan avantajlı fiyatları finansman kampanyasından aynı anda faydalanabiliyor.

Micra 12 bin TL, şehrin haylazı Juke ise 18 bin TL’ye varan sıfır faizli 12 ay vadeli finansman kolaylığı ile sunuluyor.


Navara’da Yılın Son İndirimi

2016 yılında, Yılın Pick-up’ı ve En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari araç markası ünvanını kazanan Nissan Navara, 0 faizli finansman kampanyası ile 12 ay vade ile 50 bin TL’ye varan finans desteği ile sunuluyor. Finansman kampanyası tercih etmeyen müşteriler ise Navara’ya 6.500 TL’ye varan indirimle sahip olabiliyor.

4 adet lastik alana serviste 150 TL indirim

Nissan yetkili servislerinden 4 adet Bridgestone veya Lassa marka lastik satın alan Nissan sahipleri; tüm bakım, onarım ve aksesuarlarda kullanabilecekleri 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli 150 TL (KDV dahil) tutarında servis indirimine sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here