İstanbul Autoshow: Alışılmadık bir Fiat 124 Spider

0
Fiat 124 Spider, En seksi FİAT

Fiat 124 Spider Türkiye’de!

İtalyan markanın en seksi modeli Fiat 124 Spider, İstanbul Autoshow 2017 ile birlikte Türkiye’de satışa çıktı.

İlk kez 50 yıl önce otomobil tutkunlarıyla buluşan ilk nesil 124 Spider modelinin yeni jenerasyonu özelliğindeki Fiat 124 Spider, İstanbul Autoshow 2017’nin en seksi otomobiller listesine girebilir.

En havalı Fiat 50 yıl sonra geri döndü

Yeni Fiat 124 Spider, bir klasik haline gelen ilk neslin, özgün tasarım mirasını çizgilerine yansıtıyor. Arkadan itişli yeni Fiat 124 Spider, 1.4 litrelik 140 HP gücündeki turbo beslemeli benzinli motor ve hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneği ile benzersiz ‘roadster’ sürüş keyfi sunuyor.

50 yıl öncenin Fiat 124 Spider modeli geri döndü.

Egea ailesinin en sportif modelleri Autoshow’da

Tofaş Ar-Ge tarafından geliştirilerek motor sporlarına uygun olarak yeniden hazırlanan Egea Hatchback ve Egea Sedan da Fiat standında görülebiliyor.
Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç, “Öncelikli hedefimiz, motorsporlarına uygun olarak geliştirilen iki farklı Egea modeli ile güvenli sürüş alışkanlığını toplumda artırmak; gençleri piste davet ederek motor sporları sevgisini, tutkusunu yaygınlaştırmak olacak. Bu faaliyetleri sosyal sorumluluk anlayışıyla ele alacağız” dedi.

En sportif Fiat Egea modelleri İstanbul Autoshow salonlarında görülebiliyor.

30 Nisan tarihine kadar açık kalacak olan fuarda Fiat standını ziyaret edenleri karşılayacak olan robot stand danışmanları da ayrıca ilgi odağı oldu. Fiat standında ziyaretçilere kesintisiz bilgi aktarımında bulunan robotlar İstanbul Autoshow’da ilk kez bir otomobil markası tarafından kullanıldı.

Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç yeni Fiat 124 Spider modelini Autoshow’da tanıttı.

Bundan yaklaşık 50 yıl önce yollarla buluşan ikonik Fiat 124 Spider’ın 21. yüzyıl yorumu, yeni jenerasyon ‘roadster’ modeli, İstanbul Autoshow 2017 kapsamında, Türkiye’de ilk defa tanıtılırken, eş zamanlı olarak satışa sunuldu. İtalya Torino’daki Fiat Tasarım Merkezi’nde (Centro Stile) tasarlanan yeni Fiat 124 Spider, İstanbul Autoshow 2017 ziyaretçileri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Yeni Fiat 124 Spider, sürüş keyfi, teknoloji ve güvenliği, ikonik İtalyan ‘roadster’ tasarımıyla bir araya getiriyor. Hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneğiyle tercih edilebilecek olan Fiat 124 Spider’ın uzun kaputu altında ise 1.4 litrelik turbo beslemeli, MultiAir teknolojisine sahip 140 HP gücündeki benzinli motor görev yapıyor. 150 bin TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip olan Fiat 124 Spider, sürüş keyfini katlayacak zengin donanım seçeneği ile tercih edilebilecek.

Fiat’tan Robot Stand Danışmanı Şovu

Birçok yeniliğin yaratıcısı ve uygulayıcısı olan Fiat, İstanbul Autoshow 2017’de robot danışmanları ile de dikkat çekti. İstanbul Autoshow 2017’de Fiat standını ziyaret edenler,

Fiat standının Robot Satış Danışmanı …

karşılaştıkları BeamPro – sanal varlık robotları sayesinde, fiziksel olarak ortamda bulunmasalar bile danışmanlara ulaştı ve kesintisiz iletişim kurma şansına sahip oldu. Robot danışmanlar teknolojisiyle daha çok ziyaretçiyle temas edebilen Fiat’ın bu uygulaması ilk kez bir otomobil markası tarafından kullanıldı.

Fiat Miata 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here