İSTANBUL AUTOSHOW: Dacia’dan otomatik gösterisi

0

 

Türkiye’de ilk 5 marka arasına girmeyi hedefleyen Dacia, İstanbul Autoshow’da 2. Salon’da yer alan standında otomobilseverleri bekliyor.

Dacia’nın ilk otomatik vitesli modeli Duster EDC, Dacia standının en ilgi çeken modeli olarak öne çıkıyor. Dacia, yeni marka kimliğini diğer tüm modellerine yansıtıyor.

Yenilenen Sandero ve Logan MCV, Autoshow’da tüketiciyle buluşuyor.Dacia, yeni marka kimliğini Dokker Ailesi ile Lodgy’ye de uyguladı.

Autoshow’da görebileceğiniz Dacia modelleri

Sandero’nun yenilenen tasarımının yanı sıra yepyeni birçok donanım ekleniyor. Autoshow’da, Sandero Stepway’in Easy-R yarı otomatik vites kutulu versiyonu müşterilerle buluşuyor. Dacia, Sandero ve Dokker’ın ardından Lodgy’nin Stepway versiyonunu da Autoshow’da müşterinin beğenisine sunuyor.

Lodgy Stepway, crossover araçlardan alınan ilhamla daha kaslı bir görünüme ve güçlü bir kişiliğe kavuştu. Lodgy Stepway’in 7 koltuklu versiyonu Dacia standında sergileniyor. Dokker Stepway dış aksesuarlarla zenginleştirilmiş, SUV görünümlü modern ve kompakt tasarımı ile göze çarpıyor. Fuarda ayrıca Duster Transanatolia showcar motorsporları tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here