IAA 2017: Hyundai i30 artık hızlı ve öfkeli

0
Hyundai'nin Frankfurt gösterisinde başrol i30 ile Kona modellerinde...

Hyundai, Frankfurt’ta 3 yeni modelini tanıtacak

Hyundai, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda başta i30 Fastback ve i30 N olmak üzere, yeni i30’un tüm seçeneklerini sergilerken aynı zamanda B-SUV segmentine sıkı bir giriş yapmaya hazırlanan KONA modelini de görücüye çıkaracak.

Hyundai’nin B SUV modeli Kona, Avrupalı gözlerin önüne ilk kez Frankfurt’ta çıkıyor.

Avrupa odaklı yeni ürünleriyle Frankfurt’ta şova hazırlanan Hyundai, yeni nesil i30 modelinin tüm versiyonlarını aynı anda sergileyecek. Hyundai, yeni modellerini ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunarken, yüksek performanslı ilk modeli i30 N, beş kapılı i30 Fastback, cesur ve küçük kompakt SUV KONA’nın heyecanını yaşıyor.

Bu yeni modeller, Hyundai’nin 2021’e kadar Avrupa’daki bir numaralı Asyalı otomobil markası olma hedefi adına büyük önem taşıyor.

Hyundai’nin Frankfurt gösterisinde başrol i30 ile Kona modellerinde…

Fuara katılacak ziyaretçiler, gelecekteki güç aktarma organı teknolojilerine de tanık olacaklar. Hyundai, verimli ve yakıt tasarrufu sağlayan yeni aktarma organı serisi Smart Stream’i de fuarda tanıtacak.

Tüm bunlara ek olarak; IONIQ’in Hybrid, Electric ve Plug-in Hybrid versiyonları da Frankfurt’ta Hyundai standındaki yerini alacak.

i30’a yeni kasa!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here