Garantili ikinci el Jaguar ve Land Rover

0

Garantili 2’inci el Jaguar ve Land Rover için Approved çözümü.
Türkiye’de BMW ve MINI markalarının yanında Jaguar ve Land Rover-Range Rover markalarının distribütörlüğünü yürüten Borusan Otomotiv, ikinci el satış uygulamasına başladı. Jaguar ve Land Rover’ın onaylı kullanılmış araç programı “Approved” tüm Borusan Otomotiv yetkili satıcılarında başladı.

Garantili 2’inci el Jaguar ve Land Rover için Approved çözümü

Her ikinci el Jaguar ve Land Rover araç, konusunda uzman teknisyenler tarafından 165 Nokta Kontrolünden geçiriliyor. Sonra 2 yıl boyunca sınırsız km garantisi altına alınıyor. Ayrıca bu araçların satışa çıkmadan önce yol testine de tabi tutuldukları da belirtiliyor.

5 yaşından küçük ve 100.000 km’den az yol kat etmiş araçlar için tasarlanan programın verdiği ek 2 yıl limitsiz km garanti süresince, arıza veya kazadan, lastik patlamasına ve anahtar kaybetmeye kadar tüm olasılıkları kapsayan 7/24 Yol Yardım hizmeti de bu kapsam içinde sunuluyor.

Sadece Jaguar ve Land Rover Yetkili Satıcıları’nda geçerli olan Approved hakkında detaylı bilgiye markaların ilgili internet siteleri üzerinden ulaşmak da mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here