Ford çıtayı yükseltti, 0 faizli krediyi 44 bin TL’ye çıkardı

0
Ford Fiesta kokpit tasarımı

Ford Otosan, yılın son ayında müşterilerine hem binek hem de ticari modellerinde “0 faiz” fırsatlı kredi kullanarak, Ford sahibi olma seçeneği teklif ediyor.

Aralık ayında tüm binek ve ticari modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 44 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını müşterileriyle buluşturan Ford, paketten yararlanmayan müşteriler içinse 40.000 TL, 20 ay, 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Ayrıca Aralık ayı boyunca Ford’un binek modellerinde sunulan 4 yıl veya 100.000 km garanti, tüm ticari modellerde ise 3 yıl sınırsız km garantisi Ford müşterilerini bekliyor.

Ayda 705 TL taksitle Ford Fiesta

Yeni Fiesta’ya Ford Options seçeneğiyle ayda 705 TL taksitle sahip olma fırsatı. Ford’un B segmentindeki yenilenen modeli Fiesta’ya da 2017 bitmeden Ford Options avantajıyla sahip olmak mümkün. Fiesta’ya, ‘Ford Options’ kredi seçeneği ile ayda 705 TL taksit ile sahip olabilen Fiesta severler, Ford Options kredisi ile araç alımlarında tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden de 3.000 TL indirim avantajından yararlanabiliyor.

Binek Ford’larda faiz 0’landı

Ford yılın son ayında tüm binek modellerinde* “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 44.000TL, 20 ay, %0 faizli kredi kampanyası sunuyor. Paketten yararlanmayan müşteriler içinse 40.000 TL, 20 ay, %0faizli kredi desteği sunuluyor.

Ayrıca, Ford C-MAX ve Mondeo modelleri için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 7.000 TL takas desteği, Focus ST Line modelinde ise tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 4 indirim Aralık ayı boyunca devam ediyor.

Ticari araçlarda da “0 faiz”

Türkiye’de 51 yıldır ticari araç arzeden Ford, 2017’nin son ayında ticari modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 44.000 TL, 20 ay, 0 faiz kampanyasını sunuyor.

Paketten yararlanmayan müşteriler içinse 40.000 TL, 20 ay, 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Ford ayrıca, Aralık ayında alınmış tüm binek modellerde, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde yine Aralık ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim sunuyor.

Ford Trucks’tan yılın son fırsatı:
200 bin TL kredi, 3 adet bakım paketi ve 3. yıl uzatılmış garanti

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks ise müşterilerine  “Üçlü Ekonomi Zirvesi”teklif ediyor. Ford Trucks’ta 200 bin TL’ye, 3 yıl, yüzde 0,89 faizli kredi kampanyası yılın son ayında da devam ederken, kampanya kapsamında çekici serisinde 3 adet bakım paketi ve 3. yıl garantisi müşterilere ücretsiz olarak sunuluyor. B

2. el ağır ticari araçta güven arayanların adresi TruckMarket ise yılın son ayına özel olarak, 2. El 1846T çekicilerde, 100 bin TL, 12 ay ve 0 faiz fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here