Fiat Panda makyajlandı

0

Fiat Panda makyajlandı

İtalyan Fiat ailesinin şehirli otomobili küçük Panda yapılan ufak değişiklerle makyajlandı. 2017 model yılı için yenilenen modelin yayınlanan fotoğraflarında klasik dış tasarımından çok fazla ödün verilmediği görüldü.

Yeni renk seçenekleriyle birlikte yeni jant tasarımına kavuşan Panda’nın asıl önemli değişiklikleri iç tasarımında yer alıyor. Daha modern ve daha kolay okunur hale getirilen gösterge paneliyle birlikte koltukları da yeni kumaşlarla donatılan Panda’nın tüm donanım seviyelerinde renk opsiyonları bulunuyor.

Giriş seviyesindeki Fiat Panda’da kumaş döşemeler bulunurken otomobilin 4×4 ve Cross versiyonlarında daha sağlam görünmesi açısından arka koltukların ortası yükseltilmiş. Ancak bu yüksekliğin beş kişilik oturma kapasitesine sahip Panda’nın kabinini daraltmadığı söyleniyor.

Fiat Panda’nın 225 litrelik bagaj hacmiyle yalnızca çekirdek ailelerin isteklerine yanıt verebileceğini söyleyebiliriz.

Fiat Panda makyajlandı, teknoloji geliştirildi

’nın teknolojilerinde de yenilikler göze çarpıyor. Bilgi-eğlence sistemi yeni çözümler sunan otomobilde Fiat’ın Uconnect sistemi yer alıyor.

Bu sistem sayesinde sürücü akıllı telefonuyla otomobile bağlanabiliyor. Ayrıca, Uconnect’te Bluetooth, USB, ses tanıma, AUX, MP3 gibi teknolojiler de bulunuyor.

Otomobilin motorlarına baktığımızda ise karşımıza oldukça zengin bir motor ailesi çıkıyor. 69 beygirlik 1.2 lt benzinli motorun bir de benzinli-LPG’li versiyonu bunuluyor. 0.9 litrelik Twinair motorun ise 65 beygir güç, 85 beygir güç ve 90 beygir güç üreten üç farklı seçeneği var. 1.3 litrelik dizel motorun gücü ise 95 HP.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here