Fiat alacaklara yılın son teklifi: Faizsiz 30 bin TL

0

 

Fiat, Aralık ayı kampanyası kapsamında, otomobil modellerinde avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Kampanyada Fiat Egea Hatchback ve Egea Station Wagon modellerinde 50 bin TL’ye kadar,  3 yıla varan vadeyle 0,99 faizli kredi fırsatı ve 30 bin TL için 15 ay vadeyle 0 faizli kredi seçeneği bulunuyor.

Fiat Egea Hatchback için dileyenlere 30 bin TL için 15 ay vadeyle 0 faizli kredi fırsatı da sunuluyor.

Benzinli fiyatına dizel 500X

Öte yandan, yıl sonuna özel olarak SUV sınıfındaki Fiat 500X’in 1.6 litre Multijet dizel motorlu ve otomatik vitese sahip versiyonları, benzinli fiyatına teklif ediliyor.

Eylül ayında yeni nesli ile yollara çıkan Fiat 500L ise yıl sonu kampanyası kapsamında 1.3 litre Multijet dizel motorlu ve otomatik vitesli model seçeneği düz vitesli fiyatına sunuluyor.

Yıl sonu fırsatlarına ek olarak, 500X  ve 500L modellerinde de, 60 bin TL tutar ve 48 aya kadar vadeli ödeme seçeneği sağlanıyor.

Fiat ticarilerde aralık kampanyası

Fiat Professional, ticari araçlarda birbirinden cazip ödeme fırsatlarını hayata geçiren kış kampanyasıyla, yeni bir ticari araç sahibi olmak isteyenlere sesleniyor. Aralık ayı boyunca ticari araçlarda sunulan  kampanya kapsamında Fiat Doblo Combi ve Doblo Cargo modellerinde, 45 bin TL’ye kadar 20 aya varan vadeyle 0 faizli kredi imkanı sağlanıyor. Fiat Fiorino Combi, Fiorino Cargo ve Pratico modellerinde 36 bin TL’ye kadar 20 ay vadeli 0 faizli kredi seçeneği bulunurken, tüm ticari araçlarda 4 bin TL’ye kadar nakit indirim desteği sağlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here