Bültenimize kaydolun:
Bizi Facebook üzerinden takip edin ve arkadaşlarınızla paylaşın..


   


   
Anasayfa / İkinci El Haber Tarihi: 19 Mayıs 2013 19:17

Ulusoy'un Merter'deki yerini satın aldılar, 2. ele deneyimle girdiler

Otomol adıyla 2. el ticaretine giren Baykan Otomotiv, 100 milyon liralık yatırımla hedefe liderliği koydu

 

 

Ulusoy'un Merter'deki yerini satın aldılar 2. ele deneyimle girdiler

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Baykanlar Grubu ile otomotiv sektöründe eskiden beri yöneticilk yapmış olan Tuğrul Denizaşan yönetiminde 2. el otomobil ticaretine yatırım yaptılar.
Yeni proje için Ulusoy Grubu'nun Merter'deki 24 bin metrekarelik bina ve arsasını satın alan Baykan Otomotiv, Otomobl adıyla ikinci el otomobil ticaretine girdi.
Bu yıl Ümraniye ve Ataşehir'de iki şube daha açarak yola devam edecek olan Otomobol, İstanbul'da 4, Bodrum, İzmir, Samsun, Ankara, Bursa ve Antalya’da birer ofis açmayı hedefliyor.
Otomol Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan, "hedefimiz 10 yetkili satıcı adedini 2014’de 20’ye; 2015 yılında ise 30’a çıkarmak. 5 yıl sonunda toplam 50 adet yetkili satıcı hedefliyoruz" bilgisini verdi.
 
 
 
 
Merter'de kurdukları Otomol'un Türkiye'nin en büyük ikinci el otomobil alım satım merkezi olduğunu söyleyen Genel Müdür Denizaşan, amaçlarının kurumsal ikinci el şirketleri içinde liderlik olduğunu belirtiyor.
Denizaşan, Otomol'dan alınan her otomobil için neleri sunacaklarını da şöyle belirtiyor: 
"Müşterilerimizin taleplerine göre her yaşta aracımız mevcut. Satışa çıkarılan ve alımını gerçekleştirdiğimiz her araç detaylı olarak ekspertiz hizmetine tabi tutuluyor. Kaporta – boyadan, motor aksamına kadar tüm test ve kontroller olabilecek en özenli hizmetle buluşuyor. OTOMOL’dan satın alınan her araç, OTOMOL’un verdiği standart 6 aylık garantiyle müşterisine ulaşıyor. Garanti süresini daha da uzatmak isteyen müşterilerimiz ise, 12 aylık Gold Paket, 12 ve üzeri içinse Platinum Paket garanti hizmetini satın alabiliyor."

Copyright © 2015 OtoAjanda.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. OtoAjanda.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.
OtoAjanda.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Künye

OTOAJANDA

Bu site bir Otomotiv haber portalıdırİLETİŞİM
bilgi@otoajanda.com

Posta Adresi
Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cd.
TEM AVRUPA Konutları 34/J
A10 Blok Kat: 15 D: 61
GaziosmanPaşa
İstanbul