Bültenimize kaydolun:
Bizi Facebook üzerinden takip edin ve arkadaşlarınızla paylaşın..


   


   
Anasayfa / Genel Haber Haber Tarihi: 29 Ocak 2013 10:19

BMC'de son dakika...

İş Bankası kredisiyle yeniden üretime dönmeye çalışan BMC'de olumsuzluklar bitmiyor. Şu saatlerde İzmir'deki fabrikada bir son dakika gelişmesi yaşanıyor !

BMC'de SON DAKİKA!

BMC'de İş Bankası kredisi ile başlayan geri dönüş umudu sönüyor mu?

Son dakika itibariyla BMC yönetim binasında haciz konabilecek tüm mallar tırlara yüklenmeye başlandı.
İcra memurları avukatlarla birlikte başta İnsan Kaynakları Bölümündeki demirbaşlar olmak üzere fabrikadaki işe yarayabilecek her tür eşyaya icra işlemi yapıyor.
BMC daha önce başta Pirelli olmak üzere Akbank, Vakıfbank gibi büyük alacklı kuruluşlardan haciz işlemi yaşamıştı.
Haciz için Meko Metal şirketinin adı geçiyor. Şirketin alacağının 500 bin TL civarında olduğu belirtiliyor.  Şu anda 3 TIR'a, şirketteki bilgisayar, masa, sandalye, dolap gibi tüm eşyalar yükleniyor.
Avukatların devreey girip, icrayı durduracak bir anlaşma yapması da yaşanabilir.
Daha önce Çukurova'nın başka şirketlerinde de benzer icra olayları yaşanmış, masa, sandalye ve bilgisayarlar son dakikalarda yapılan ödemelerle geri indirilmişti.Bu kez de BMC'de aynı durum yaşanacak mı? 

SON DAKİKA AKŞAM GELİŞMESİ..

Bugün mesai bitmesine rağmen icra memurlarının işi bitmedi. Çalıyşanların fabrikayı terkettiği saatlerde Tırlara yükleme işlemi devam ediyordu.
İcra işleminin birg ün önce başladığı ama BMC yetkililerinin dünkü icra işlemlerini ötelediği ama önüne geçemediği belirtiliyor. Bu bir günlük sürede bazı eşyaların saklandığı da iddialar arasında.

 

 

Copyright © 2015 OtoAjanda.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. OtoAjanda.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.
OtoAjanda.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Künye

OTOAJANDA

Bu site bir Otomotiv haber portalıdırİLETİŞİM
bilgi@otoajanda.com

Posta Adresi
Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cd.
TEM AVRUPA Konutları 34/J
A10 Blok Kat: 15 D: 61
GaziosmanPaşa
İstanbul