Bültenimize kaydolun:
Bizi Facebook üzerinden takip edin ve arkadaşlarınızla paylaşın..


   


   
Anasayfa / Genel Haber Haber Tarihi: 22 Ocak 2013 20:12

Mercedes CLA’nın fiyatı belli oldu

Lüks araç performansına sahip Mercedes CLA ile hedef; genç alıcılar. Bu doğrultuda hedef kitlesinin bütçesine göre fiyat belirlemesi yaptığını iddia eden Mercedes, CLA’yı 30 bin dolarlık başlangıç fiyatı ile ABD’de satışa sunacak.

Mercedes'in yeni kompakt sedanı CLA'nın ABD fiyatı şimdiden belli oldu

Mercedes, Detroit’teki otomobil fuarında tanıttığı lüks otomobili CLA ile genç alıcılara yöneliyor. Mercedes USA Pazarlama Müdürü Bernie Glaser yaptığı açıklamada, rakipleri Audi ve BMW ile birlikte lüks otomobillerini bu zamana kadar genellikle maddi açıdan 30-40 yaş arasındaki alıcıların alabileceği seviyede tuttuklarını belirterek; “40 bin dolar ve üzerinde fiyatlara sahip otomobillere genç alıcıların gücü yetmiyor, biz de bunu göz önünde bulundurarak yeni CLA’nın fiyatını 30 bin dolar olarak belirledik” dedi.

Lüks araçlardaki performansa sahip olmasına rağmen önden çekişli olmasıyla dikkat çeken CLA, 2015 yılından itibaren ABD pazarındaki yerini alacak.

Yeni CLA modeli, Türkiye pazarına bu yıl Mart ayında ithal edilecek.

 

Diğer Güncel Mercedes Benz Haberleri:

Diğer Mercedes Benz Haberleri

Copyright © 2015 OtoAjanda.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. OtoAjanda.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.
OtoAjanda.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Künye

OTOAJANDA

Bu site bir Otomotiv haber portalıdırİLETİŞİM
bilgi@otoajanda.com

Posta Adresi
Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cd.
TEM AVRUPA Konutları 34/J
A10 Blok Kat: 15 D: 61
GaziosmanPaşa
İstanbul