Bültenimize kaydolun:
Bizi Facebook üzerinden takip edin ve arkadaşlarınızla paylaşın..
Anasayfa / Genel Haber Haber Tarihi: 16 Ocak 2013 21:33

Mercedes’ten yeni yol haritası

Dünyanın en büyük otomobil pazarına sahip Çin, tüm büyük otomotiv şirketlerinin hedefinde yer alan önemli pazarlardan. Tüm gücüyle bölgede lider olmaya çalışan şirketlerden Mercedes de yaptığı çalışmaları gözden geçirerek eski hızına kavuşmayı hedefliyor.

 

"Gidişatımızı rayına sokmalıyız"

“Gidişatımızı rayına sokmalıyız. Mercedes, Çin pazarında önündeki rakipleri BMW ve Audi’ye yetişebilmek için Çin’deki operasyonlarına yönelmeli.” Bu özeleştiriyi yapan Mercedes’in CEO’su Dieter Zetsche.

Çin’deki bu durumdan rahatsız olan Zetsche özeleştirisinde, Mercedes bünyesinde çalışan herkesin, Mercedes’in 2005 yılında koltuğunu kaptırdığı BMW’den kürsüdeki yerini geri almak ve ikinci sıradaki Audi’yi de geride bırakmak için var gücüyle çalıştığının da altını çizdi.

Detroit’te gerçekleşen otomobil fuarında soru yanıtlayan Zetsche, yeni üretimlerin Mercedes’e bu yıl büyük ivme kazandıracağını söyledi.

Fuarda, yenilenmiş E-Class sedan modelini sergileyen Mercedes, bu yıl amiral gemisi S-Class’ın da makyajlanmış halini tanıtacak.

Diğer Güncel Mercedes Benz Haberleri:

Copyright © 2015 OtoAjanda.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. OtoAjanda.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.
OtoAjanda.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Künye

OTOAJANDA

Bu site bir Otomotiv haber portalıdırİLETİŞİM
bilgi@otoajanda.com

Posta Adresi
Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cd.
TEM AVRUPA Konutları 34/J
A10 Blok Kat: 15 D: 61
GaziosmanPaşa
İstanbul