Bültenimize kaydolun:
Bizi Facebook üzerinden takip edin ve arkadaşlarınızla paylaşın..


   


   
Anasayfa / Gündem Haber Tarihi: 07 Aralık 2012 19:37

Yapı Kredi, hesap işletim ücretlerini iade etti

otoajanda.com gündeme taşıdı, çalışanların maaş hesaplarından çekilen 50 TL'ler iade edildi. BMC çalışanları hafta sonuna sevinçli girdi !

Hesap kullanım ücretleri iade edildi

Yapı Kredi Bankası'nın aylardır doğru dürüst maaşlarını alamayan BMC çalışanlarının hesaplarından kestiği 50 TL'ler tüm çalışanların hesaplarına geri yattı. Bankanın, BMC çalışanlarından hesap işletim ücreti adı altında 50 TL kesinti yaptığını otoajanda.com olarak gündeme taşıdık. 
 
(http://otoajanda.com/1760/bmc-calisanlarindan-hesap-kullanim-ucreti-kesilmeye-baslandi/  )
 
Bu gündem, BMc camiasının tepkisiyle de birleşti ve çalışanlar hafta sonuna sevinerek girdi.
Bu olaydaki katkımız nedeniyle bu haber için okurlarımızdan teşekkür mailleri alıyoruz.
 

YAPI KREDİ BANKASI İADE ETTİ, 2400  HESABI KAYBETMEKTEN KURTULDU

Bankanın maaş hesaplarına işletim ücreti uygulamasının haksızlığını dile getiren haberimiz ses getirdi. Yapı Kredi Bankası, kesinti yapılan 50 TL'leri çalıyanların hesaplarına iade etti. Şimdi 50 TL'sini alanlar bize de teşekkür ediyor. Sağolsunlar, katkımız olduysa ne güzel...
Biz de, bize bu haberleri ulaştıran, bu haberler için otoajanda.com yazı işleri ekibiyle işbirliği yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.
Yapı Kredi Bankası'nı da bu haksız uygulamadan vazgeçtikleri için kutluyoruz.
Bütün bankaların ve banka şubelerinin maaş hesaplarını kapmak için binlerce liralık bütçelerle rekabetin olağan kabul edildiği bir dönemde, elindeki en güçlü maaş hesaplarından birini kaçırmaktan kurtulan Yapı Kredi Bankası Dokuz Eylül şube yönetimine de geçmiş olsun diyoruz. .
 
 
İşte bir okur maili:
 
"DESTEGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. TÜM ÇALIŞANLARINIZDAN ALLAH RAZI OLSUN . TÜM ÇALIŞANLARDAN ALINAN  HESAP ÜCRETİ İADE EDİLDİ. YARDIMLARINIZ İÇİN TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. SAYENİZDE OLDU. HAYIRLI AKŞAMLAR DİLERİM. BMC ÇALIŞANLARINA KATKIDA BULUNDUNUZ ."

Copyright © 2015 OtoAjanda.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. OtoAjanda.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.
OtoAjanda.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Künye

OTOAJANDA

Bu site bir Otomotiv haber portalıdırİLETİŞİM
bilgi@otoajanda.com

Posta Adresi
Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cd.
TEM AVRUPA Konutları 34/J
A10 Blok Kat: 15 D: 61
GaziosmanPaşa
İstanbul